DH System je společnost zaměřená zejména na vývoj aplikačního software, řízení projektů a IT poradenství, ale současně pracuje v úzké spolupráci s odborníky z různých oborů a díky tomu může poskytnout svým zákazníkům širokou škálu služeb.

 

 

Společnost DH System, s.r.o., vznikla spojením softwarových aktivit společností DREYER s.r.o. a V.H.K. v.o.s.

 

 

Cílem spojení bylo posílení vývojových kapacit a spojení Know How obou společností, jejichž historie vývoje zákaznických systémů se datuje od r. 1990. Obě společnosti se zabývaly vývojem systémů, vznikajících na základě analýz potřeb zákazníka na optimalizaci a automatizaci front office procesů, návrhu řešení a následného vývoje specifických zákaznických modulů.

 

 

Společnost na základě požadavků zákazníka optimalizovala provozované systémy tak, aby zákazník nemusel platit žádné licenční poplatky třetím stranám. Systémy jsou nabízeny v mnoha variantách licenčního ujednání. Zákazník se může stát majitelem implementovaného systému s možností jeho dalšího vývoje nebo může být systém provozován na základě poskytnuté licence. Využívanou variantou je vzdálená správa nebo úplný outsourcing provozování a správy systému.

 

 

Vývoj a provozování systémů jsou řízeny interními metodickými předpisy a při vývoji jsou dodržovány veškeré zásady bezpečnosti dat zákazníka.

 

 

 

Kontaktní údaje

DH System s.r.o.
Sidlo: Bochořákova 7, 616 00 Brno
Kanceláře: Gabriely Preissové 7, 616 00 Brno
Email: info@dhsystem.cz

Fakturační údaje

  • IC: 28288149, DIC: CZ28288149
  • Spisová značka: oddil C, vložka 58848 vedená u Městského soudu v Brně

Spojte se s námi